Nová podoba HAVIT Knowledge Base

Po necelých šesti letech soužití (soužení) s Community Serverem jsem se rozhodl pro přechod na nový blog-engine. Motivací bylo především snadné publikování. Pravěká verze CS už neumožňovala vkládat příspěvky v nových browserech, a to nemluvím ani o Windows Live Writeru a podobných vymoženostech.

Pokud jsem byl tedy ve stavu, že publikovat cokoliv bylo spojeno s poměrně nepříjemným procesem přepínání browseru do starší verze, složitého vkládání obrázků po souborech a odkazování se na ně jako na uploadované soubory a podobné obstrukce, moc jsem toho už nepublikoval.

Nyní jsem poměrně rychle zvolil BlogEngine.NET, během jednoho dne spustil a stejně rychle opustil. Zvažoval jsem dasBlog, ale chtěl jsem nějaké perspektivnější a ready-made řešení. WordPress to u mě nejprve prohrál kvůli potřebě instalace PHP a mySQL na server, ale po vystřízlivění s BlogEngine.NET jsem zvolil hosted WordPress.com.

Dosavadní podobu HAVIT Knowledge Base jsem prozatím odsunul na adresu http://knowledge-base-archive.havit.cz. Vzdal jsem myšlenku na nějakou automated migraci příspěvků a raději to ručně projdu a přesunu ručně posty, které si zaslouží svojí další existenci. Přesunutý post z archivu smažu. Až zbude v archivu jenom brak, zruším ho.

Pro začátek tedy omluvte moje tápání na nové bloggovací platformě a nedokonalý vizuální zážitek, který se pokusím postupně vyladit.

Comments welcome…

Update

Aktualizujte si prosím adresu RSS Feedu. Původní adresa již není dostupná, nová adresa je https://knowledge-base.havit.cz/feed/.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s